Vážení snoubenci,

Yard Resort je kouzelným místem pro vaši svatbu v každém ročním období. Zažijte nezapomenutelný svatební den se svou rodinou a přáteli.
U nás najdete romantické prostředí zahrady s rybníkem i stylové interiéry s kapacitou až pro 150 osob. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na emailu info@yardresort.com, nebo na telefonním čísle 602 937 661.
Rádi vám pomůžeme naplánovat váš svatební den do nejmenšího detailu.

Image

Svatba v Yard Resort

Yard Resort je pro svatby jako stvořený. U nás najdete krásná místa pro venkovní i vnitřní svatební obřad a slavnostní hostinu. Ubytování je možné přímo v resortu a pro novomanžele máme připraveno luxusní romantické apartmá s vířivou vanou.

Zahrada

Přední část zahrady s molem nabízí kouzelný výhled na rybník a je stíněna letitými stromy, což má v parném létě své výhody. Přístup je ze dvora areálu malou brankou po schodišti vedle kavárny, která představuje ideální místo pro servírování welcome drinku a setkání svatebčanů v blízkosti místa obřadu. Nevěsta je do poslední chvíle ukryta před zraky svatebčanů a k obřadu přichází přes romantický můstek z vedlejší zahrady, kam se pohodlně dopraví autem, aniž by byla kýmkoliv spatřena.

Do zadní části zahrady se sadem je přístup přes golfové parkoviště nebo přes zahradu s molem. I tato část zahrady se nachází na břehu rybníka s malebným výhledem na starou tvrz. Nevěsta přichází přes hráz rybníka, která vede od hlavní budovy. Zahrada je dostatečně rozlehlá, a tak pojme i velké svatby.

Sýpka

Historická budova sýpky je ideální prostor pro svatební veselí pro svatby od 30 do 120 osob, protože svou variabilitou umožňuje širokou škálu řešení svatebních tabulí v kombinaci s tanečním prostorem a gastronomickým zázemím. Sýpka však může být využita také pro samotný obřad. Stylový prostor sýpky v kombinaci dřevo a kámen nabízí nesčetně variant výzdoby - od venkovsky rustikální po svatbu načechranou jak cukrová vata.

Sál v patře slouží jako klidová zóna využitelná např. pro projekci fotografií, fotokoutek, převlékárnu, dětský koutek apod. Sýpka má vlastní oddělenou zahrádku, kde nebudete rušeni běžným provozem v resortu. Prostor dvora je možné využít i pro děti, které zde mohou např. jezdit na kole/koloběžce, kopat si s míčem, skákat panáka nebo malovat křídami.

Kavárna

Kavárna je vhodná pro komornější svatby preferující méně formální styl.

Zumba bar

Tento prostor je koncipován jako taneční sál se zrcadly a dřevěná podlaha krásně kontrastuje s industriálními sloupy a stropy. Zumba bar je předurčený ke všem typům party.

Svatební hostina

Svatební hostina jen podtrhne a dokreslí celou atmosféru Vaší svatby. Rádi Vám připravíme přesně takovou, která Vám bude nejvíce vyhovovat - servírovanou či rautovou, tradiční či moderně a stylově pojatou, ale vždy takovou, se kterou budete maximálně spokojení a bude Vám i Vašim hostům chutnat!

Rádi také zajistíme nejen krásný, ale chuťově skvělý svatební dort za velmi příznivou cenu vč. dopravy, stejně tak svatební koláčky, minidezerty a další.

Vaší svatební hostinu můžete ozvláštnit např. barmanskou show nebo degustací vín se sommelierem.

Svatební obřad

Svatební obřad

Sňateční obřady v Yard Resortu provádí matrika v Líbeznicích.

Pokud tato matrika nemůže ve Vámi požadovaném termínu svatební obřad uskutečnit, ještě není nic ztraceno. Zkuste kontaktovat:

  • reverend Samojský, Pražská obec unitářů, samojsky@seznam.cz
  • pastor Makovička, Církev bez hranic, tel. 739 524 716

nebo duchovní z níže uvedených církví:

Pro další informace, kalkulaci a rezervaci termínu nás kontaktujte na info@yardresort.com
Oslava

Rodinné oslavy a jiná setkání

Ať už hledáte místo pro oslavu narozenin, koncert, rozlučku se svobodou, soukromou párty nebo akci pro veřejnost, tak v Yard Resortu máme pro vás řešení. Pro menší akce lze využít prostor kavárny nebo restaurace a pro velké akce máme k dispozici krásnou zahradu, stylovou sýpku a další unikátní prostory.

Každá objednávka je pro nás závazkem a vaše očekávání se snažíme plnit na 200%.

Reference

svatebni_misto.png